Post

5 Porad dotyczących cięcia drzew

#1: Przewodnik "Zrób to sam" do cięcia i ścinania drzew: Porady i sugestie dotyczące przycinania drzew

Kiedy zachodzi konieczność ścięcia drzewa na podwórku, proces ten może być trudny, a jeśli nie jesteś ostrożny, wręcz niebezpieczny. Jeśli znajdziesz się w potrzebie jakiejś wielkiej rady na temat tego procesu, wtedy naprawdę docenisz ten artykuł Treeremoval.com. Z ich porady ekspertów, że obejmuje narzędzia, które będą potrzebne, szczegółowe opisy, jak podejść do zadania i różne środki ostrożności, które należy podjąć, jak również niektóre ogólne ceny za to zrobić profesjonalnie, jeśli zdecydujesz, że może to być zbyt duże zadanie, ten artykuł daje ci tylko o wszystkim, co musisz wiedzieć. Aby poznać wszystkie szczegóły, przeczytaj pełny artykuł tutaj.

#2: Jak wyciąć drzewo

W tym artykule trzydziestoletni weteran ścinki drzew, Bob Tacke, udziela czytelnikom portalu familyhandyman.com świetnych rad, jak bezpiecznie uciąć drzewo piłą łańcuchową. Od tego, jakie specjalistyczne wyposażenie ochronne jest potrzebne, po to, jak dowiedzieć się, gdzie drzewo spadnie, a także film wideo, który krok po kroku pokazuje, jak to zrobić, ten artykuł jest klocek pełen wszystkich informacji, które trzeba będzie znać. Czy zdecydujesz się podjąć to zadanie samodzielnie lub po przeczytaniu informacji, zdecydować się na wynajęcie profesjonalisty, ten artykuł pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję. Pobierz pełne informacje, czytając cały artykuł tutaj.

#3: Różne techniki cięcia ścinki

Husqvarna.com przynosi nam ten niewiarygodnie pouczający artykuł o tym, jak dokładnie określić, gdzie i w jaki sposób wykonać najlepszą ścinkę drzew w celu zdejmowania drzew. To, gdzie umieścisz klin ścinający lub rozbijający belkę, zależy od wielu rzeczy, więc bardzo ważne jest, aby wiedzieć, co robisz przed przystąpieniem do pracy. Ponadto radzenie sobie z rozpadającym się drzewem może być bardzo trudne i niebezpieczne, dlatego też w tym artykule przedstawiono rzeczy, na które należy uważać i jak stwierdzić, czy sytuacja jest lepka. Aby uzyskać wszystkie wspaniałe rady, przeczytaj cały artykuł tutaj.

#4: Bezpiecznie wyciąć drzewo

Tim Ard jest gospodarzem tego fantastycznie pouczającego filmu, przyniesionego nam przez Progressive Farmer, który ma nas nauczyć, jak bezpiecznie obalić drzewo. Ten film dostarcza wspaniałych, szczegółowych informacji na temat nachylenia drzewa, najlepszego miejsca do wykonania zawiasu i dokładnie jak to wszystko zrobić. Ponadto Tim mówi nam, jak zaplanować naszą drogę ucieczki, gdy drzewo będzie gotowe do upadku. Cudownie szczegółowy film instruktażowy, jeśli rozważasz zejście z drzewa w domu, będziesz chciał zobaczyć tutaj pełny film.

#5: Wycinanie drzewa w kawałkach

W tym pouczającym i czasem żartobliwym artykule Cobinrox'a dla instructables.com, autor zabiera nas w dość trudną podróż, kawałek po kawałku, aby usunąć ze swojego podwórka bardzo duże drzewo. Ze względu na ograniczenia przestrzenne i nieumiejętność pozyskania profesjonalisty do realizacji projektu bez rozerwania całego podwórka i ogrodzenia, nasz dawny autor wykonał tę pracę sam i doczekał się opowieści. Zarówno informacyjny, jak i wspaniały artykuł, można uzyskać wszystkie szczegóły, czytając cały artykuł tutaj.